logo
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Ut wisi enim ad minim veniam, quis nostrud exerci tation.
banner
About      Faq       Contact     Shop
C-Style by C-Thru

Kilka pomysłów na DZIEŃ DOBRY!

c-style  Home   Kilka pomysłów na DZIEŃ DOBRY!

Kilka pomysłów na DZIEŃ DOBRY!

ak zorganizować poranek, który będzie przyjemny i skutecznie przygotuje nas na dalsze wyzwania? Stworzyliśmy przepis na energetyzujący początek dnia. Wstań odpowiednio wcześnie i korzystaj z uroków tej fajnej pory! 

SPOKOJNY BUDZIK
Nikt nie lubi, kiedy rano atakuje go głośny i agresywny alarm, który ma więcej wspólnego z koniecznością ucieczki niż udanym początkiem dnia. Zadbaj o przyjemną melodię, która wprowadzi Cię w dobry nastrój. Budzik powinien zaczynać się od cichej muzyki, która stopniowo staje się głośniejsza i pozwala Ci na spokojne wybudzenie. Opcję drzemki wybierasz na własną odpowiedzialność.

Time to wake up. Selective focus of an alarm clock standing on the bedside table in the bedroom


PYSZNE ŚNIADANIEPodstawą udanego poranka jest pyszne i energetyczne śniadanie. Owsianka z owocami, koktajl, czy sałatka i chrupiące tosty? Masz tyle możliwości, że codziennie możesz zaplanować inne menu! Nie wychodź z domu głodna i koniecznie zabierz ze sobą jakąś przekąskę. Może jeszcze kawa do tego?

Brekfast on a tray in bed in hotel, white linen, wooden intreior

DOBRY DZIEŃ? ZAPLANUJ GO!
Daj sobie chwilę po śniadaniu na zaplanowanie najważniejszych wyzwań na dany dzień: obowiązków, spotkań, zakupów. Taka poranna wizualizacja pozwoli Ci uporządkować kalendarz. Zrealizujesz każdy projekt, nigdzie się nie spóźnisz i nie zapomnisz o żadnym istotnym szczególe!

STRÓJ DNIA
Wiadomo, że są takie dni, kiedy najtrudniejszą poranną decyzją jest… wybór outfitu. Oszczędź sobie porannej frustracji i zajmij się tym już poprzedniego dnia, a najlepiej wieszaj w szafie gotowe zestawy ubrań na dany sezon. Prawda, że to proste? Najważniejsze, żebyś dobrze się czuła w wybranym stroju!

Winter clothes.

TOREBKA
Wszystko, czego będziesz potrzebowała przez cały dzień musi się zmieścić w tej jednej torebce. Spore wyzwanie? Wystarczy, że na bieżąco robisz w niej porządek i zabierzesz tylko niezbędne akcesoria. To też warto zaplanować poprzedniego dnia, bo gdy rano zaczniesz szukać pasującej torebki…

MAKIJAŻ
Każda poranna minuta jest na wagę złota, ale znajdź chwilę na przygotowanie makijażu, w którym będziesz się czuła komfortowo przez cały dzień. Lekki podkład, odrobina korektora i różu, podkreślone brwi, rzęsy… i gotowe. Miej pod ręką zestaw, dzięki któremu stworzysz swój delikatny makijaż w kilka minut.

UŚMIECH!
Jesteś przygotowana na wszystko! Szybko i przyjemnie, prawda? Nie zapomnij zabrać ze sobą uśmiechu.

Miłego dnia!

Brak komentarzy
Zostaw komentarz: