logo
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Ut wisi enim ad minim veniam, quis nostrud exerci tation.
banner
About      Faq       Contact     Shop
C-Style by C-Thru
title image

O ambasadorce

Poznaj bliżej naszą Ambasadorkę i wejdź do jej świata!
IMG_3715

Nie tak dawno…

Z muzyką od dziecka

Honorata pochodzi ze Zgorzelca, w którym spędziła dzieciństwo. Tam od najmłodszych lat rozwijała swoje muzyczne zainteresowania, pisząc pierwsze piosenki, biorąc udział w przeglądach artystycznych i uczęszczając na lekcje śpiewu oraz na naukę gry na perkusji i gitarze w miejskiej orkiestrze.

Naturalna i pewna siebie

Dziewczyna jak Ty

Honorata ma duży dystans do siebie. Pomimo sukcesu nadal jest normalną dziewczyną, taką jak każda z Nas. Ma swoje cele i marzenia, ale tak jak my wszystkie miewa także chwile słabości. Wtedy oparcie znajduje w rodzinie i przyjaciołach, ponieważ wie, że z ich pomocą jest w stanie pokonać wszystkie przeciwności!

1A6A7680
honey-cthru-retouched-smallsize-2459

Światła, kamera, akcja!

Profesjonalistka w każdym calu

Tak jak w studio nagraniowym, tak na planie zdjęciowym Honorata zamienia się w prawdziwą profesjonalistkę! Nie straszne jej są długie przygotowania czy praca do późnych godzin. Zawsze uśmiechnięta zaraża entuzjazmem i pozytywnie pobudza do pracy całą ekipę!

Honorata i C-thru

Ulubiony zapach

Jak sama mówi, w jej łazience znajduje się kilku produktów C-Thru, których używa w zależności od okazji, lecz ulubionym zapachem Honoraty jest woda toaletowa Lime Magic, która idealnie podkreśla jej charakter – dziewczyny pełnej energii i optymizmu. Honorata zdecydowała się zostać naszą ambasadorką, ponieważ tak jak marka C-Thru, kibicuje dziewczynom, które kochają życie i wiedzą, co jest w nim najważniejsze!

HON-bck