logo
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Ut wisi enim ad minim veniam, quis nostrud exerci tation.
banner
About      Faq       Contact     Shop
C-Style by C-Thru

Bądź gotowa na Święta!

c-style  Home   Bądź gotowa na Święta!

Bądź gotowa na Święta!

Co roku o tej porze zaczyna się przedświąteczna ekscytacja i radość przemieszana z pośpiechem i nagromadzeniem obowiązków. W tym roku będzie inaczej… Poza drobnymi porządkami i kuchennym szaleństwem, zajmij się przede wszystkim sobą. 😊 Mamy dla Ciebie kilka inspirujących porad, dzięki którym spokojnie i z ogromną przyjemnością przygotujesz się do Świąt. My też już nie możemy się doczekać!

  1. CZEKANIE I ODLICZANIE

Zaczynamy więc od… przyjemności! Grudzień to czas popularnych kalendarzy adwentowych, które mają umilić oczekiwanie na Święta. To świetny sposób na wyróżnienie tego miesiąca i umilenie przygotowań. Poza tym małe upominki są wstępem do świątecznych prezentów. Nie odmawiaj sobie tego! Słodycze, kosmetyki, własnoręcznie wykonane karteczki z zadaniami do wykonania… co znajdzie się w Twoim kalendarzu?

  1. ŚWIĄTECZNY NASTRÓJ

Przede wszystkim stwórz odpowiednią atmosferę! W zależności od swojego gustu (i gustu pozostałych domowników ;))  wybierz dekoracje, zaplanuj ulubioną muzykę na grudniowe wieczory i… ciesz się nimi! Doskonałym sposobem na wprowadzenie przedświątecznego nastroju są filmy. Love Actually to nasz typ! ❤ Pamiętaj, że żadne inne przygotowania nie mają sensu bez odpowiedniej atmosfery.

  1. PREZENTY, PREZENTY!

Wszyscy uwielbiamy rolę świętego Mikołaja, prawda? Prezenty warto zaplanować już wcześniej i kupić je unikając zatłoczonych galerii. Jeśli to możliwe, skorzystaj z zakupów online (pamiętaj o Dniu Darmowej Dostawy 😊). A może… zrobisz coś własnoręcznie? Domowe pierniczki, czekoladki, albo dekoracje świąteczne będą idealnym dodatkiem do prezentu. Kreatywne pomysły przydadzą się też do zapakowania upominków. Kolorowe dodatki, karteczki, albo bardziej  ekologicznie: gałązki i szyszki to świetny pomysł na wyróżnienie prezentu i… świetną zabawę przy pakowaniu!

Christmas homemade gingerbread on a wooden table

  1. ŚWIĄTECZNY LOOK

Wiadomo, że wyjątkowe okazje wymagają wyjątkowej oprawy. Zaplanuj strój, w którym będziesz wyglądała dobrze, ale też czuła się bardzo komfortowo. Świąteczne kolory to czerwień, butelkowa zieleń i złote dodatki. Z pewnością ich połączenie sprawdzi się doskonale. Pamiętaj o zapachu, wybierz ten wyjątkowy, który będzie Ci się dobrze kojarzył. Bez względu na to, czy zdecydujesz się na złotą sukienkę, biały sweterek, czy bluzę z reniferem… będzie idealnie! 😊

  1. NA DESER… RELAKS

Po wszystkich przygotowaniach, rozpakowaniu prezentów i zjedzeniu kilku pyszności, zaplanuj chwilę na beztroski relaks, niekoniecznie przy stole i kolędach. 😊 Może jakiś film, który chcesz obejrzeć? Zimowy spacer, gra planszowa, ulubiona książka… ciesz się wolnym czasem i wykorzystaj go… jak chcesz!

 

Brak komentarzy
Zostaw komentarz: